KONKURS

Konkurs II – do wygrania unikalny kubek :)

Niestety pierwsza edycja konkursu nierozstrzygnięta. Nie znalazła się osoba, która posiada fotografię „Szanghaju”. Dlatego kubek znów do wygrania.

Tak więc, do zdobycia znów kubek z logo HORYNIEC.info i okazjonalnymi napisami: Smakuj Chwile a pod spodem: I gdybym się kiedyś urodzić miał znów, to tylko w Horyńcu! Z takiego kubka kawa albo herbata smakuje jak najwyższej klasy mecyja, zwłaszcza, jeżeli użyje się do zaparzenia wody z Nowin, albo ze źródełka za „Aleksandrówką”. Do wygrania są trzy kubki, które wyprodukowała na ten konkurs firma Ad Planet z Lubaczowa: robiąca nadruki na koszulkach i kubkach, (oto ich fanpage, gdyby ktoś był zainteresowany własną kompozycją na prezent: www.facebook.com/twojareklama).

Co trzeba zrobić, by wygrać taki kubek? Przed wami pozornie proste zadanie, szukam jakiegokolwiek zdjęcia, które przedstawia horyniecką stację kolejową przed wojną – obecnie stojący budynek powstał w czasach PRLu, bowiem stary został zniszczony. Fotografię taką jest baardzo trudno znaleźć. Trzeba tutaj zaznaczyć, że w niektórych miejscach w internecie ten budynek na zdjęciu obok podpisywany jest jako przedwojenna stacja kolejowa. Niestety jest to widok na pensjonat Kalikstówka od strony stacji kolejowej. Stąd maksymalnie trzy osoby, które prześlą takową fotkę, dzięki której będzie można napisać artykuł na tej stronie i zobrazować go fotografiami, dostaną takie kubki. Regulamin konkursu jest prosty, przesyłasz cyfrową wersję zdjęcia Stacji Kolejowej w Horyńcu na email: horyniecinfo@gmail.com – jeżeli będzie zaakceptowane przez admina, zostanie uhonorowane kubkiem. Przyjęcie nagrody jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na umieszczenie zdjęcia na tej stronie (jeżeli na zdjęciu będą ludzie, wedle życzenia właściciela postaci będą zasłonięte, konkurs dotyczy wizerunku budynku i on jest tutaj najważniejszy). Szczegóły na email. Jeżeli nie znajdą się takie fotki, ogłoszone zostaną konkursy na inne miejsca. Termin trwania konkursu to do 10 marca 2016, lub w razie nadesłania wiekszej ilości zdjęć, moment odwołania na stronie.